Na drogach Stalowej Woli jest bezpiecznie

Choć zwracamy dużą uwagę i często narzekamy na niebezpieczne sytuacja przytrafiające się na drogach naszego miasta oraz pozostałych miejscowości regionu, warto jednak pamiętać, że w porównaniu z pozostałymi częściami Polski, sytuacja u nas wygląda naprawdę korzystnie. Potwierdzają to różnego typu statystyki i raporty, według których nasze miasto figuruje wśród liderów bezpieczeństwa na drogach. Jedno z takich potwierdzeń otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach. Tym razem jest to ranking stworzony przez portal rankomat.pl. Według niego, lepsza sytuacja niż u nas jest tylko w trzech polskich miastach. Według prezydenta Stalowej Woli, Lucjusza Nadbereznego, to niewątpliwy powód do dumy. Na pochwały zasługują nie tylko drogowcy, którzy na co dzień dbają o to, by jazda po stalowowolskich drogach była łatwa i bezpieczna. Tak wysokie miejsce w zestawieniu to również wynik odpowiedzialnej postawy samych kierowców. Jak możemy dowiedzieć się z rankingu rankomat.pl, na każdy 1000 mieszkańców naszego miasta przypada jedynie 8 zdarzeń drogowych, z czego większość to niegroźne kolizje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *