Koncert Lwowskiej Orkiestry Kameralnej

W zgodzie z wieloletnią tradycją, na początku lutego w kalendarzu koncertowym MDK pojawiło się wydarzenie Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” w Sanoku. W tym roku miłośnicy muzyki Stalowa Wola zagrają utalentowani młodzi pianiści wraz ze znakomitą Orkiestrą Kameralną Akademii pod dyrekcją Igora Pylatiuka.

Sprawdź

Koncerty fortepianowe Jana Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena oraz Fryderyka Chopina

http://istalowawola.pl/akYs.html

Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic” jest jednym z większych projektów o charakterze edukacyjno-społecznym organizowanym w Euroregionie Karpat. W tych zimowych miesiącach miasto staje się wyjątkowym miejscem dla pianistyki goszcząc każdorazowo aż do 500 uczestników z krajów całej Europy. Jest to więc wydarzenie o charakterze międzynarodowym.

tXvy.jpg

Forum to cenna propozycja edukacyjna dla młodych artystów fortepianowych, koncentrując się głównie na wymianie doświadczenia wiedzy i współpracy artystycznej, współpracy w duchu jasności i pasjonatów. Włącza pełną gamę wiedzy: z teorii po praktyce wiedzy po wykonaniu metody, zajęcia medyczne po kursach biznesowych w kulturze i promocji. Tutaj spotykają się specjalni artyści i nauczyciele z utalentowanym młodym pianinem.

Repertuar Światowy, Muzyczny Mistrz Twórczości i Utalentowany Uczeń Parnas Zapisanie się do Sanoka o nagrodę „Złoty Parnas” to kolekcja gwarantująca wieczór wspaniałej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *