Legenda doradzi prezydentowi

Marek Citko, znany polski piłkarz i legenda tej dyscypliny, został mianowany doradcą prezydenta Stalowej Woli, Lucjusza Nadbereżnego. Jego zdaniem będzie udzielanie wskazówek w sprawach sportowych, co z kolei ma umożliwić zbudowanie kadry i drużyny, a w perspektywie awans Stali Stalowa Wola do II ligi.
W czerwcu ubiegłego roku piłkarska Stal Stalowa Wola zanotowała historyczny spadek do III ligi, przegrywając z Pogonią Siedlce 0:3. Prezydent Lucjusz Nadbereżny chce pomóc drużynie w odzyskaniu miejsca w wyższej klasie rozgrywkowej, stąd pomysł zaangażowania do pomocy Marka Citki – byłego zawodnika klubów takich jak: Legia Warszawa, Cracovia, Polonia Warszawa. Po zakończeniu kariery sportowej Citko pełnił funkcję dyrektora w Wiśle Kraków. Zajmował się także polityką.

Autorskie rozwiązania

Jak wyjaśnił prezydent Stalowej Woli, już niebawem powstanie autorski projekt, którego celem będzie awans do drugiej ligi. Określone zostaną także cele długoterminowe. Marek Citko deklaruje, że nie boi się tego wyzwania. Posłużył się także nośnym hasłem „Stal nigdy nie pęka”. Twierdzi, że kluczem do sukcesu jest praca i rozsądnie prowadzone transfery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *