Dezynfekcja w Stalowej Woli

Pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła nasze życie. Rzeczy, do których byliśmy przyzwyczajeni i traktowaliśmy je jako nieodłączny element rzeczywistości, stały się zakazane, zaś wiele nawyków byliśmy zmuszeni w szybkim tempie wyrobić.

Jednym z tych ostatnich jest z całą pewnością wszechobecna dezynfekcja, która dotyczy każdego z nas. Co ważne, by do minimum ograniczyć ryzyko związane z koronawirusem SARS-CoV-2, istotne jest nie tylko odkażanie rąk oraz przedmiotów codziennego użytku.

Sytuacja epidemiologiczna wymaga, by odkażaniu podlegały również całe przestrzenie publiczne – zwłaszcza te, w których przebywa sporo osób. Na szczęście dobrze zdają sobie z tego sprawę włodarze Stalowej Woli.

Dlatego na ulicach naszego miasta już od kwietnia pojawiły się samochody pełne płynu odkażającego, których zadaniem jest dezynfekcja najczęściej uczęszczanych miejsc, takich jak parki, przystanki autobusowe, skwery czy place. Zaniepokojonych taką skalą odkażania musimy jednak uspokoić. Wykorzystywany w specjalnych autach jest całkowicie bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *