Powrót handlu na targowisku

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 całkowicie zmieniła nasze życie. Dla większości z nas jedną z najbardziej dotkliwych zmian okazała się na pewno ta dotycząca ograniczeń co do funkcjonowania handlu. Na jakiś czas zamknięte zostały galerie handlowe, a w większość miast zdecydowała się ponadto na zamknięcie miejskich targowisk. Tak było między innymi w Stalowej Woli.

Gdy sytuacja nieco się ustabilizowała większość ograniczeń została zdjęta. Dzięki wypłaszczeniu krzywej zachorowań decyzję o ponownym otwarciu miejskiego targowiska podjęły również władze naszego miasta. W pierwszej kolejności zdecydowano się otworzyć tak zwany zieleniak, czyli część targowiska, na której handluje się owocami, warzywami i sadzonkami. Po długim weekendzie, 9 maja, powrócił zaś handel w pełnym wymiarze. Była to dobra wiadomość dla mieszkańców naszego miasta, gdyż znów mogli zaopatrzyć się w dobre jakościowo produkty pochodzące od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *